Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

„CEPUMU” 2018. GADĀ ATKLĀJ ROBERTO MELONI

Janvāris joprojām ir svētku laiks, tādēļ uz sarunu cikla „Cepums ar slavenību” jubilejas pasākumu aicinām iepazīt mūziķi, TV raidījuma „La Dolce Vita. Ar Roberto” vadītāju ROBERTO MELONI. Iedvesmojošas sarunas par dzīvi Latvijā,  mūziku un savas profesijas aizkulisēm notiks otrdien, 23. janvārī pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez maksas.

 Roberto Meloni jeb vienkārši Roberto vairāk kā desmit gadus atpakaļ pārcēlās no saulainās Itālijas salas Sardīnijas uz Latviju, lai piepildītu savu bērnības sapni – kļūtu par dziedātāju. Nu viņš paguvis īstenot ne tikai to, bet arī divas reizes pārstāvējis Latviju Eirovīzijas konkursā, kā arī kļuvis par dažādu izklaides pasākumu un TV šovu vadītāju. Skatītāju iemīļots ir arī viņa Rīga TV24 raidījums Saldā dzīve ar Roberto jeb „La Dolce Vita. Ar Roberto”, kurā kopā ar zināmām personībām ik darba dienas tiek gatavoti interesanti ēdieni. Pirmo simts raidījumu  ēdienu receptes apkopotas košā grāmatā „Piedzīvojumi virtuvē ar Roberto. 100 slavenību receptes”, ko Roberto veltījis savai mammai Gavinai Sardīnijā. Tieši šo grāmatu būs iespēja iegādāties arī „Cepums ar slavenību” laikā, turklāt ar Roberto autogrāfu.

 Par mūziķa profesijas aizkulisēm un karjeras iespējām Latvijā sarunu ciklā „Cepums ar slavenību” otrdien, 23. janvārī plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 35 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

 

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava. Papildus informācijai: cepumsarslavenibu@inbox.lv.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212.

HIP HIP UUURRRRĀĀAA “CEPUMA” 25. DZIMŠANAS DIENĀ!

Kā gan labāk nosvinēt šo brīnišķīgo notikumu, ja ne brīnišķīgā kompānijā ar kraukšķīgiem mājas cepumiem un zemeņu kūku ar zelta cipariņiem – 25!  Mēs, “Cepuma” radošā komanda un Kultūras mākslas centrs “Nātre” vienmēr esam par lielu jautrību, smiekliem un burvīgu atmosfēru, bet jo īpaši – svētkos! Sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” jubilejas pasākums bija tiešām košs, smieklu un labu joku pārpildīts kopā ar mūsu pozitīvo, atraktīvo un muzikālo draugu – ROBERTO MELONI. Paldies, ka atbrauci un biji ar mums!:) Tu biji mums pati labākā jubilejas dāvana!

2018. gada 23. janvāra “Cepums”  izvērtās patiešām “garšīgs” – ar jaunām dzīves atziņām no mūziķa, pasākumu un TV raidījumu vadītāja ikdienas, ar stāstiem par dzīvi Itāljā un Latvijā, par izglītības nozīmi, ļaušanos nejaušībām un galu galā atziņu – ļaujies vienīgi tam, ko patiesi mīli! Galu galā – atbraukt studiju apmaiņā no saulainās Sardīnijas uz Latviju, strādāt dažādās profesijās līdz nonākt līdz Latvijas pārstāvēšanai Eirovīzijā 2 gadus pēc kārtas un tagad vadīt savu TV ēstgatavošanas raidījumu, ir kaut kas!

Un kā saka Roberto Meloni – tas, kas vienam šķiet TAVS mīnuss, citam šķiet pluss, kas padara dzīvi krāšņāku un TEVI – pavisam unikālu šajā plašajā pasaulē! Uzdrīksties būt TU pats! 😉 Vienmēr.

PALDIES ikvienam, kurš pielika savu domu un roku, lai novembra “CEPUMS NR.25” notiktu. Kā allaž – “Nātrītēm”- Karīna Rihtere, Anastasija Ciesa, Krista Kristiāna Kristapsone , Undine Laurite par rosīšanos un gatavošanos un “Cepuma” veidošanu, kā arī burvīgajai Linda Strauta par FOTO un Rihards Igāns – par VIDEO.

PALDIES CEPUMA draugiem – kafejnīcai SILVA un personīgi Sandra Blumane un čaklajai Laimai par rūpēm pasākuma laikā. PALDIES mīļš dizaina studijai “212” un personīgi Dace Vetere par brīnišķīgo krūzi. Roberto ir laimīgs!:)  PALDIES ikvienam, kurš pievienojās šim vakaram no Jelgavas, Dobeles, Rīgas un citām malu maliņām. Bija prieks būt kopā! Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”.

Uz tikšanos nākamajā “CEPUMĀ” JAU DRĪZ!
#CepumsArSlavenibu #KMCNātre #RobertoMeloni  Un saka taču, kā gadu iesāksi, tā arī pavadīsi!

Vairāk par 25. CEPUMU, lasi te: Jelgavas Vēstnesis

Saturs tiek aizsargāts.