Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

GRUPA „CARNIVAL YOUTH”

Sarunu cikls „Cepums ar slavenību” 14. oktobrī pulksten 17:00 aicina uz savas otrās sezonas atklāšanas pasākumu bistro „Silva” 2. stāvā. Pasākuma īpašie viesi – jauniešu indipopa mūzikas grupa „Carnival Youth”. Pasākumā vietu skaits ierobežots.

„Carnival Youth” šobrīd ir viena no populārākajām un kritiķu atzinīgāk vērtētajām jaunajām muzikālajām apvienībām Latvijā, kas dibināta 2011. gadā. Tās sastāvā muzicē četri jauni puiši – Roberts Vanags (taustiņinstrumenti), Aleksis Luriņš (bass) un Edgars Kaupers (ģitāra) ar dvīņubrāli Emīlu Kauperu (bungas). Vasarā „Carnival Youth” uzstājušies „Positivus” festivālā Salacgrīvā, festivālos „Galapagai” un „Sziget” Lietuvā un Ungārijā, bet pēc uzstāšanās festivālā – konferencē „The Great Escape”, saņēmusi uzaicinājumu spēlēt Lielbritānijas festivālā „Guilfest”. Un taisni nedēļu pirms grupas pirmā dziesmu albuma izdošanas 20. oktobrī un pirmās Latvijas koncerttūres, „Carnival Youth” būs sarunu cikla „Cepums ar slavenību” īpašie viesi.

Sarunu cikls „Cepums ar slavenību” tiek organizēts vienu reizi mēnesī ar mērķi radīt jauniešiem iespēju iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises. Jauniešiem vecumā no 15 līdz 30 gadiem neformālās sarunām pie tējas un gardiem cepumiem tiks dota iespēja iepazīties ar radošo profesiju pārstāvjiem un klātienē uzdot sevis interesējošus jautājumus.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Bērnu un jauniešu centru „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”. Pasākumā ieeja bez maksas, taču vietu skaits – ierobežots, tādēļ uz pasākumu jaunieši aicināti ierasties savlaicīgi.

 

CEPUMA OTRO SEZONU ATKLĀJ “CARNIVAL YOUTH”

«Latvijā ir izveidojies tāds stereotips – mūsu mūziku klausās tikai mazas meitenes, taču tā nav. Spilgts piemērs tam ir katrs koncerts ārpus Latvijas, kur vidējā klausītāja vecums ir virs 30 gadiem un nāk gan dāmas, gan kungi,» smaidot nosaka Roberts. Puiši uzsver, ka grupā valda kompromiss. «Mums dziesmu radīšanā nav viens līderis, bet gan iesaistāmies visi. Un tad paši smejamies, ja spējam vismaz četri rast kopsaucēju, par to, ka patīk, tad gribas domāt, ka arī klausītājiem ir saistošas mūsu dziesmas,» atzīst puiši.

Pilnu rakstu lasi un bildes skaties te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/kaupera-dvinu-grupas-puisi-grupa-ir-pirmaja-vieta-skola-brivaja-laika

Saturs tiek aizsargāts.