Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

BAIBA LADIGA-KOBAYASHI

Foto_Aigars_Hibneris_WEB__DSC7403Modes dizainere, ilustratore, stiliste

Baiba Ladiga – Kobayashi absolvējusi Jelgavas 4.vidusskolu, pēc tam Latvijas Mākslas akadēmiju un jau vairāk nekā 15 gadus strādā modes industrijā.
Sešus gadus aizvadījusi Šanhajā.

PAR SVARĪGĀKO
Šanhajā Baiba strādājusi par modes dizaina pasniedzēju starptautiskajā Rafles Diziana institūtā (Raffles Design Institute), kā arī darbojusies kā stiliste, kostīmu māksliniece starptautiskiem printētiem medijiem, video un pilnmetrāžas filmām.

Paralēli veidojusi konceptuālas modes dizaina kolekcijas, un kopš 2014. gada sākuma veido sezonālas gatavs velkāšanai kolekcijas (arī aksesuāru līniju), kas ieguvusi starptautisku atzinību tādos medijos kā Vogue (Itālija, Bulgārija un Ķīna), Elle (Itālija un Polija) Marie Claire (Polija) un citos. Kolekcijas prezentētas Latvijā, Holandē, Islandē, Vācijā, Ķīnā, Anglijā, Polijā, Francijā, šovrūmos Šanhajā, Tokijā un Parīzē.

Pēdējo piecu gadu laikā darbojas profesionāli arī modes ilustrācijas sfērā
(izstādes Losandželosā, Šanhajā un Londonā, publikācijas vairākās modes ilustrāciju grāmatās) un vada modes ilustrāciju kursus Rīgā un Jelgavā, kā arī darbojas ar korporatīvajiem klientiem.

Fotogrāfešanās vieta – Jelgavas pils pļava
„Es piedzimu Pārlielupē un šī ir viena no manām iemīļotākajām vietām, kur šad tad vakaros atnākt…
Man patīk te vērot saulrietu, akadēmiju no attāluma.”

Jelgava man ir dzimtā pilsēta, kurā vienmēr ir patīkami atgriezties.

Un vēl.
„Visi mani mazie mērķi ved uz lielajiem mērķiem.”

Saturs tiek aizsargāts.