Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

MARTA “CEPUMĀ” – TOMS GRĒVIŅŠ

Tuvojoties pavasarim, arvien aktuālāki top vasaras plāni un dažādi mūzikas festivāli. Tieši tādēļ jaunieši sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” aicināti izzināt mūzikas karjeras aizkulises kopā ar pozitīvo un erudīto TOMU GRĒVIŅU. Sarunas par Latvijas un pasaules mūzikas industriju, dīdžeja dzīvi un darbu radio trešdien, 27. martā pl. 18:00 kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Toms Grēviņš katru rītu mostas īsi pirms pieciem, lai ik rītu uzrunātu klausītājus “Latvijas Radio 5” ēterā! Kad pabeigti rīta darbi, Toms turpina pildīt radiostacijas galvenā satura redaktora pienākumus, vada TV spēli “Gudrs, vēl gudrāks” un joprojām ir viens no pieprasītākajiem Latvijas dīdžejiem. Viņš regulāri iesaistās visdažādākajos projektos un piedevām audzina divus dēlus.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

 

 

Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti, ka “Cepums ar Slavenību” laikā Tu var tikt fotografēts un filmēts un Tavs attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas

 

Pasākumu organizē: biedrība “Kultūras un mākslas centrs “Nātre” sadarbībā ar kafejnīca “Silva”. To atbalsta Jelgavas pilsēta un reklāmas drukas uzņēmums “212.lv”. Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu un facebook.com/KultrasUnMakslasCentrsNATRE/

 

FOTO © Ivars Veiliņš, 2019

 

Saturs tiek aizsargāts.