Kriminālā ekselence ēdnīcā

Kriminālā ekselence ēdnīcā

Augusta beigās karstākie kino un kotlešu fani pulcējās neaizmistamā vakarā, lai baudītu unikālu pasākumu – “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ”.

Bija tiešām ekselenti, bet .. lai kā citiem likās, ka ēdnīca ir bezizmēra un kotletes vienmēr papilnam, tā nav! Bet, vai mums kompota žēl? Ak, nē! Tāpēc, cienot savu skatītāju un pasākumu fanus, brīnišķīgā 28. septembra piektdienas vakarā KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ ATGRIEZĀS!!!!

Kā zināms – paēdis latvietis ir laimīgs latietis, tāpēc uzreiz pēc garās darba dienas ikviena ekselence, apmaiņā pret spožo “kotlešu zvaigznīti”, saņēma īstas vakariņas labākajās ēdnīcas tradīcijās – kotleti, kompotu un šokolādes saldo. Protams, netrūka arī tādu, kam ar to nebija gana…tad saldie ēdnīcas žagariņi, ābolmaizītes un siļķmaizītes ar kalna kristāla dziru bija taisni laikā… Un jā.. tad gan varēja baudīt arī KULTŪRU jeb to īsteno faktu, kādēļ ikviens vispār bija ieradies … ar kājām, taxi vai žiguli tērpies smalkākajās kriminālo aprindu drānās.

Protams, viss tik tā iemelsa dēļ,lai skatītos absolūtu Latviešu kino pārsteigumu  – kriminālkomēdiju  “Kriminālās ekselences fonds”, kā arī tiktos ar KEF radošo ekselenču komandu – filmas režisoru, scenārija autoru Oskaru Rupenheitu,  producentu un operatoru Juri Pīlēnu, ražošanas vadītāju Sintiju Andersoni un filmas komunikācijas vadītāju Sergeju Timoņinu.

Tad arī varēja skatīt iepriekš neredzētu filmu kadrus un dzirdēt krimināli neticamus stāstus par Pupsiku, aktieru atlasi un to, kā “gada pārsteidzošākā”(vienlaikus rupjākā un smieklīgākā) Latvijas filma nonāca ēdnīcā – vietā ar patiesi nemainīgu garšu un ekselentu smaržu teju 45 gadu garumā…

Paldies no sirds ikvienai mazākai un lielākai ekselencei, kas padarīja šo vakaru tik īpašu!

© Kriminālā Ekselence ēdnīcā
© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
© Santis Zībergs, foto

Video no pirmā pasākuma 2018. gada augustā

Notikumu “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ” organizē SIA “Nātre” sadarbībā ar Kriminālās ekselences fonds”. Atbalsta SIA “Elektra”.

Saturs tiek aizsargāts.