Satiec “Nātres” adventa rotājumu darbnīcā ES Mājā

Satiec “Nātres” adventa rotājumu darbnīcā ES Mājā

Iepazīstot sociālās uzņēmējdarbības ideju un iespējas, kopā ar Kultūras un mākslas centrs “Nātre” komandu darbnīcā varēs izgatavot durvju vainadziņus un enģelīšus – mājas un Ziemassvētku egles rotāšanai. Radīsim ko skaistu kopā!

Vainadziņus gatavosim no otrreiz pārstrādātām lietām (linu maisiem un reklāmas materiāliem). Ikviens radošās darbnīcas dalībnieks varēs darināt vienu vainadziņu vai eņģeli.

Visi materiāli nodrošināti. Taču, ja vēlaties, varat ņemt līdzi arī savus krāsainos žurnālus, reklāmas materiālus vai rotājumus, lentas.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bez maksas. Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām tai pieteikties iepriekš:  PIETEIKUMA FORMA

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” misija ir laikmetīgās mākslas popularizēšana. Uzņēmums domā ilgtermiņā un rada preces, pakalpojumus un notikumus ar pievienoto vērtību, darbā iesaistot gan dažādu paaudžu cilvēkus, gan cilvēkus ar invaliditāti. “Nātre” mākslinieki, dizaineri, fotogrāfi, video meistari un pedagogi rīko kultūras un mākslas pasākumus, radošās darbnīcas un meistarklases, svētku noformējumu.
Darbnīca veidota sadarbībā ar socialauznemejdarbiba.lv

Saturs tiek aizsargāts.