IERAUGI CITĀDO!

IERAUGI CITĀDO!

Kopš 2016. gada KMC Nātre sadarbībā ar  Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizāciju turpina projeku, kura mērķis ir attīstīt cilvēku ar redzes invaliditāti talantus  un pasauli ieraudzīt krāsās. Mūsu radošās darbnīcas ir apmeklējuši dažāda vecuma cilvēki ar redzes invaliditāti no Jelgavas, Bauskas, Rīgas un citām Latvijas pilsētām, lai kopā mācītos dziedāt, gleznot, darboties ar mālu, ziediem un gluži vienkārši savu ikdienu padarīt krāsainu. Kopā esam veidojuši vairākas izstādes, koncertus un devušies meistarklasēs.

Tas iedrošinājis cilvēkus ar 0,2% redzes atlikumu noticēt savām spējām, talantiem, bet mums – redzīgajiem – saredzēt citādo un iepazīt to, kas ar acīm nav saskatām un vien ar sirdi sajūtāms!

Kā pāvarēt savu nevarību un tomēr radīt?
Kā integrēt savā darba vietā, klasē, grupā, ģimenē, biznesā tos, kuri neredz vai kā citādi ir atšķirīgi?
Kādas metodes un pedagoģiskos “knifus” izmantot dabā ar redzes invalīdu?
Kā pāri visām grūtībām pasauli ieraudzīt krāsās?

Tad aicini mūs ciemos!
Mēs radīsim ko īpašu kopā un mācīsimies viens no otra!
Ja vēlēsies, piedāvāsim īpašu nodarbību, kuras laikā būs iespēja “pielaikot” simulāciju brilles un mācīties izprast, kā pasauli “redz” cilvēks ar pilnībā vai daļēji liegu redzi.
Un pats galvenais – ieguvēji būs visi! Tu – iemācīsies, kā pasauli ieraudzīt citādi, bet mēs – ar tavu finansiālo atbalstu varēsim nodrošināt mākslas nodarbību pēctecību cilvēkiem ar redzes invaliditāti arī turpmāk.

Saturs tiek aizsargāts.