JŪLIJĀ – 2 STILĪGAS PĒCPUSDIENAS JAUNIEŠIEM

JŪLIJĀ – 2 STILĪGAS PĒCPUSDIENAS JAUNIEŠIEM

Pēc mierīgākas dzīves, Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ar lielu prieku  aicina uz divām tematiskajām pēcpusdienām jauniešiem  “STILĪGS UN VESELĪGS” 23. un 30. jūlijā, lai kopā ar dažādiem ekspertiem labāk iepazītu savu personību, emocijas un veselīgu dzīvesveidu. Tikšanās notiks Jaunrades namā “Junda” (Zemgales prospekts 7). Vietu skaits ierobežots.

“STILĪGS UN VESELĪGS” ir 4 nodarību sarunu un praktisku nodarbību cikls Jelgavas jauniešiem vecumā no 13 līdz 20 gadiem. Katrs no nodarībām tiks veltīts citai aktuālai tēmai, kuru jaunieši varēs izzināt kopā ar jauniem un stilīgiem jomas profesionāļiem.

Uz katru nodarbību ir ierobežots skaits apmeklētāju, tādēļ jaunieši vecumā 13 – 20 gadi aicināti pieteikties, rakstot uz natre.kmc@gmail.com ar norādi “Stilīgs un Veselīgs dalībnieks”. Visas nodarbības ir bez maksas, taču dalībnieku skaits – ierobežots. Vairāk informācijas mājas lapās www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos.


23. jūlijs, ceturtdiena
14:30 – 17:00

“IMPRO”
Improvizācijas teātra nodarbībā mēģināsim izzināt sevi un izprast savas emocijas, komunikāciju un sradarbību, izspēlējot aizraujošas ainiņas un ļaujoties pozitīvām emocijām kopā ar teātra vadītāju, pedagoģi un psiholoģijas maģistri Sanitu Toču un improvizācijas, pantomīmas pasniedzēju Uģi Toču.

*ģērbies ērti un sportiski

 

“DUSMAS” 
Ko iesākt, kad visi  – skolā, mājās – “krīt uz nerviem”? Kopā ar eksistenciālo psihologu Marku Jermaku runāsim par dusmām, kas tās izraisa un kā ar tām tikt galā, lai katra diena būtu vairāk pozitīvu emociju pilna


30. jūlijs, ceturtdiena
15:00 – 17:00
 
“DRAUGI”
Kā iekļauties draugu grupā un būt pašam? Kopā ar eksistenciālo psihologu Marku Jermaku runāsim par to, kā stiprināt savu “es”, vērtību sistēmu, būt drosmīgam un nepazust pūlī.

“DEJA”
Deja var būt arī sports un lielisks treniņš. Tāpēc ikviens aicināts uzvilkt ērtas drēbes un ļauties ZUMBAS nodarbībai kopā ar laikmetīgās dejas dejotāju un pasniedzēju, horeogrāfu un Zumbas treneri no Kubas  –  Angel Zaldivar Ramirez. Un, protams, ja gribi patrennnēt savas angļu, spāņu, laviešu valodas zināšanas, tad šī būs īstā reize.

Uz tikšanos Jaunrades namā “Junda” (Zemgales prospekts 7, Jelgava).

Jauniešu tematiskos vakarus “STILĪGS UN VESELĪGS” organizē Kultūras un mākslas centru “Nātre”sadarbībā ar Jaunrades namu “Junda”. Pasākums īstenots projekta “Veselībass veicināšana Jelgavā (Nr. 9.2.4.2/16/I/085)” ietvaros. 

Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Saturs tiek aizsargāts.