KOŠO ROTU DARBNĪCA ES MĀJĀ

KOŠO ROTU DARBNĪCA ES MĀJĀ

Pēc lielākas pauzes, esam no tiesas gandarīti Jūs visus aicināt uz KOŠO ROTU DARBNĪCU Eiropas Mājā, Rīgā, jau sestdien, 22. augustā no pl. 12:00 līdz 13:30. Darbnīca tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju.

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” misija ir laikmetīgās mākslas popularizēšana. Tāpēc domāajot ilgtermiņā, mēs radām preces, pakalpojumus un notikumus ar pievienoto vērtību, darbā iesaistot gan dažādu paaudžu cilvēkus, gan cilvēkus ar invaliditāti. “Nātre” mākslinieki, dizaineri, fotogrāfi, video meistari un pedagogi rīko kultūras un mākslas pasākumus, radošās darbnīcas un meistarklases, svētku noformējumu.

KOŠO ROTU DARBNĪCĀ ikvienam būs iespēja radīt ko jaunu – aproci, piespraudi vai matu rotu, lai augustu padarītu īpaši skaistu un skolas sākumu priecīgāku.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties, rakstot uz info@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Ja ņem līdzi bērnus, lūgums pieteikumā norādīt viņu skaitu un vecumu.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pasākumā tiks nodrošināti atbilstoši epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Aicinām ņemt vērā, ka piedalīties varēs tikai interesenti, kas iepriekš pieteikušies un saņēmuši no ES mājas apstiprinājumu. Tiks veikta visu dalībnieku reģistrācija (vārds, uzvārds, kontakttālrunis), lai būtu iespējams apzināt un brīdināt kontaktpersonas Covid-19 infekcijas gadījumā. Darbnīcā netiks ielaistas personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm. Pasākumu aicinām neapmeklēt personas, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija.
Informējam, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos Eiropas Savienības mājas interneta vietnē un sociālajos medijos. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti.

Saturs tiek aizsargāts.