“Nātres” startē pichu ideju kokursā! Atbalsti kultūru! Atbalsti savējos!

“Nātres” startē pichu ideju kokursā! Atbalsti kultūru! Atbalsti savējos!

Kultūras un mākslas cenram “Nātre” ir gods paziņot, ka ar savu ideju “Kino vakari ēdnīcā” esam izcīnījuši savu vietu sarp TOP 10 Sociālās uzņēmējdarbības idejām Latvijā piču jeb prezentāciju konkursā “Tam labam būs augt”. Pasākuma fināls -25. septembrī pl. 18:00 tiešraidē laikraksta “Dienas Bizness” portālā www.db.lv un www.delfi.lv mājas lapās.  Un tieši TAVS balsojums noteiks, kurš kļus par vienu no 2 šī gada uzvarētājiem un iegūs  1200 eiro finansējumu savas sociālās biznesa idejas vai projekta realizēšanai. Un atceries – no katras skatīšanās iekārtas, kurā tiks vērota pasākuma tiešraide, būs iespēja nobalsot tikai vienu reizi.

“Konkursa tiešraide ir lieliska iespēja nevien vērtēt sociālās uzņēmējdarbības idejas, bet arī iepazīt uzņēmīgu Latvijas cilvēku darbus un ieceres, kuru mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā.

25. septembrī savas idejas un projektus prezentēs 10 esošie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas: “Glūdas (māj)skola” Jelgavas novadā, alternatīvā izglītības iestāde Krapes skola “Universum” Ogres novadā, runas terapijas instruments bērniem “CheeksUp”, muzejs tumsā “Skaties ar sirdi”, kuldīdznieces Ievas Putniņas projekts “Eve Birdy Headwrap”, kultūras un mākslas centrs “Nātre” Jelgavā, Iritas Antoņevičas projekts par aitas vilnas darbnīcu “Living wool” Gulbenes novadā, Ruckas mākslas un izglītības centrs Cēsu novadā , SIA “Mans peldkostīms” no Valmieras un “Correcty” stāju koriģējošais t-krekls.

Kopumā konkursā tika saņemti vairāk kā 60 dažādi sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu pieteikumi. Otrajai kārtai tālāk tika virzītas 25 spēcīgākās idejas un projekti, kuri autori piedalījās piču apmācībās, pēc kurām eksperti noteica 10 konkursa finālistus.

Konkursa “Tam labam būs augt” mērķis ir veicināt jau esošu sociālo uzņēmumu un jaunu sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību, kā arī parādīt un par šīm idejām pastāstīt visai Latvijai. Konkursu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Tā norisi atbalsta SEB banka, Attīstības finanšu institūcijas Altum,  laikraksts “Dienas Bizness” un RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6.

Atbalsti Nātri!

Atbalsti kultūras notikums Latvijā ar pievienoto vērtību!

Tiekamies tiešraidē 25. septembrī pl. 18:00 – 20:00!

Saturs tiek aizsargāts.