JAUNIEŠI AICINĀTI PIEDALĪTIES IZGLĪTOJOŠĀ PASĀKUMĀ „ZAĻĀ KOPNĪCA”

JAUNIEŠI AICINĀTI PIEDALĪTIES IZGLĪTOJOŠĀ PASĀKUMĀ „ZAĻĀ KOPNĪCA”

Jaunieši ir aicināti piedalīties pasākumā par klimatu un ilgtspējīgu domāšanu 9. oktobrī Bērnu un Jauniešu Mūzikas Klubā no 11.00 līdz 16.00 izglītojošā pasākumā “zaļā KOPNĪCA” ar viesiem no vairākām Latvijas vides aktīvisma kustībām un organizācijām. Jaunieši varēs uzzināt par dabas aizsardzību, “zaļo domāšanu” un vides aktīvismu, kā arī piedalīties radošā akcijā #KrītiņMāksla.

Pasākuma mērķis ir veicināt zaļās domāšanas un dzīvnieku aizsardzības tēmu jauniešu vidū laikā, kad pasaules mērogā šīs tēmas kļūst arvien aktuālākas un ir svarīgas katra nākotnei. Pasākumā viesosies un noderīgā informācijā dalīsies Zero waste dzīvesveida entuziaste Līga Rulle par tēmu “Mazāk atkritumu – vieglāka dzīve”, biedrības “Zaļā brīvība” pārstāve Linda Zuze ar tēmu “Klimata pārmaiņas. Ko es tur varu darīt?”, kā arī jaunā vēsturniece un kustības “Riga Animal Save” pārstāve Krista Kristiāna Kristapsone ar tēmu “Kāds sakars dzīvniekiem ar zaļo domāšanu?”. Pasākums dos iespēju jauniešiem pilnveidot savas zināšanas un iesaistīties diskusijā par aktuāliem jautājumiem vides aktīvisma jomā.

Pasākums notiks Bērnu un Jauniešu Mūzikas Kluba telpās Dobeles ielā 68, Jelgavā. Pasākuma rīkotāji nodrošina pusdienas un materiālus aktivitātēm. Dalība pasākumā atļauta tikai ar sadarbspējīgiem COVID-19 sertifikātiem. Vietu skaits ierobežots. Pieteikties dalībai pasākumā iespējams šeit – ej.uz/zalakopnica

 

Pasākums tiek rīkots Jelgavas pilsētas pašvaldības Jauniešu iniciatīvu konkurss “JAUNIEŠI VAR!” ietvaros sadarbībā ar Kultūras un Mākslas centru “Nātre”.

Saturs tiek aizsargāts.