Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Edgars Gusts

Cepums ar Slavenibu_EDGARS GUSTS_plakats_201317. decembrī pulksten 17:00 Jelgavā turpināsies sarunu cikls ar radošām un iedvesmojošām personībām ”Cepums ar slavenību”. Šoreiz pasākuma viesis – Edgars Gusts – muzikālā televīzijas realitātes šova „Jaunā talantu fabrika” finālists un dziedošais ceļu būves inženieris. Sarunu ciklu organizē Bērnu un Jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” kafejnīcas „Silva” telpās (Driksas iela 7).

Ziemassvētku laikā arī „Cepums” būs īpaši kraukšķīgs. Sarunu cikls notiks pie kamīna, tējas un cepumiem kafeinīcā Silva. Brīniškīgās Ziemassvēku noskaņās – ar mūziku un sirsnīgām sarunām jauniešus iepriecinās Edgars Gusts – „Cepums ar slavenību” otrais viesis, allaž pozitīvais un smaidīgais ceļu būves inženieris no Baltezera, kurš plašāk Latvijā kļuva pazīstams jauno mūziķu televīzijas šovā „Jaunā talantu fabrika”. Pats Edgars Gusts sevi raksturo kā lādzīgu, izpalīdzīgu un draudzīgu. Iespējams, tieši šīs rakstura īpašības un lielais darbs trīs mēnešu garumā pie vokālās pedagoģes Jolantas Gulbes – Paškevičas, vainagojās ar iekļūšanu šova finālā un godam izcīnīto 3. vietu.
Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” mērķis ir radīt jauniešiem iespēju tuvāk iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises neformālā gaisotnē. Tā uzdevums ir mudināt jauniešus riskēt un sekot savam mērķim. Iepriekšējā tikšanās reizē „Cepums ar slavenību” pulcēja plašu Dailes teātra aktiera Ginta Andžāna fanu pulku. Jauniešiem bija iespēja tikties ar „Ugunsgrēka Olafu” un klātienē uzdot jautājumus par aktiera dzīvi un radošo karjeru.
Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”. Pasākums plānots vienu reizi mēnesī 2013./2014. gada sezonā. Ieeja bez maksas.

Saturs tiek aizsargāts.