Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Gints Andžāns

CEPUMS AR SLAVENIBU_Nr1_plakats_201322. novembrī pl.16:00 Jelgavā tiks aizsākts jauns sarunu cikls ar radošām un iedvesmojošām personībām ”Cepums ar slavenību”. Pasākuma pirmais viesis – „Dailes teātra” jaunais, talantīgais aktieris Gints Andžāns. To organizē Bērnu un Jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” restorāna „Silva” telpās (Driksas iela 7).

Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” mērķis ir radīt jauniešiem iespēju vecumā no 13 līdz 30 gadiem tuvāk iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises neformālā gaisotnē. „Spēlmaņu nakts” priekšvakarā, jaunieši tuvāk iepazīs teātra mākslas būtību un aktiera profesiju kopā ar Gintu Andžānu, kurš pazīstams arī kā Olafs no populārā televīzijas seriāla „Ugunsgrēks”. Galvenais sarunu cikla ”Cepums ar slavenību” uzdevums ir mudināt jauniešus riskēt un sekot savam mērķim, gūt ieskatu dažādu profesiju – dziedātāja, aktiera, mākslinieka, jurista, sportista vai uzņēmēja – darba aizkulisēs, uzdodot sevis interesējošos jautājumus klātienē un lauzt stereotipus. Jauniešiem ir plašas iespējas uzzināt skolās, mesu medijos un sociālajos tīklos informāciju par dažādām profesijām un studiju iespējām, tomēr nekas nespēj radīt to patieso skatījumu par darba ikdienu, pienākumiem, tumšajām un gaišajām pusēm kā īsta saruna ar profesionāli. Pasākuma organizatori vēlas radīt neformālu atmosfēru – pie tases tējas un gardajiem „Silvas” cepumiem, ļaujot jauniešiem būt aktīviem sarunu cikla dalībniekiem, uzdodot jautājumus klātienē slavenībai – zināmai personībai Latvijā, īstenam sava amata pratējam.
Sarunu ciklu Cepums ar slavenību organizē Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”. Pasākums plānots vienu reizi mēnesī 2013./2014. gada sezonā kādā no darba dienas pēcpusdienām. Ieeja pasākumā – bez maksas.

CEPUMS AR SLAVENĪBU NR. 1 presē

jelgava.lv
http://www.jelgava.lv/pilseta/zinas/pilsetas-zinas/piektdien-saksies-sarunu-cikls-cepums-ar/

jelgavasvestnesis.lv
http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/207?news_id=22589&mode=print

Ziņa / Pirmdiena silta un apmākusies / Latvijas Sabiedriskie Mediji
www.lsm.lv/lv/zina/?id=66995‎

2013. gada 6. okt. – RT @JelgavaLV: Piektdien sāksies sarunu cikls ”Cepums ar slavenību” t.co/294RfHAoF3 #ziņas. Laika ziņas / Latvijas Sabiedriskie Mediji.

Jelgavniekiem.lv
http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1384898400&cat=79&art=32077

junda.lv

NOSLĒDZIES PIRMAIS SARUNU CIKLS “CEPUMS AR SLAVENĪBU”

«Ja man jaunietis jautātu: stāties vai nestāties aktieros? Godīgi teiktu, nē! Bet, ja: es gribu stāties aktieros. Ok, stājies! Vajadzīga liela pārliecība, ka tu to tiešām gribi. Jaunu cilvēku Latvijas teātros šobrīd ir pietiekoši un rodas pārprodukcija. Man vēl paveicās, bet zinu draugus, kas beidza aktierus pēc manis, bet darba nav. Manuprāt, akadēmija šobrīd uzņem aktieros tikai, lai pelnītu naudu, tas nav gudri. Es ieteiktu uzņemt jaunos ik pēc četriem gadiem,» šādu atbildi uz jautājumu par nākotnes profesijas izvēli Jelgavas jauniešiem sniedz Dailes teātra aktieris Gints Andžāns.

Vairāk par tikšanos ar aktieri GINTU ANDŽĀNU lasi un bildes skaties te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/jelgavas-jauniesi-prasa-padomu-aktierim-gintam-andzanam-jeb-ugunsgreka-olafam

 

Saturs tiek aizsargāts.