Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Jānis Jubalts

JUBALTS_plakats_2014_2

20. maijā, atzīmējot sarunu cikla CEPUMS AR SLAVENĪBU sezonas noslēgumu, pulksten 17:00 kafejnīcā SILVA viesosies pozitīvais grupas „ Prāta vētra” ģitārists – JĀNIS JUBALTS.

„Prāta vētra” ir starptautiski pazīstamākā Latvijas mūzikas grupa, kas dibināta 1989. gadā Jelgavā. Tā saņēmusi vairākas Latvijas mūzikas ieraksta gada balvas, MTV balvu kā labākā Baltijas grupa un daudzas citas balvas un atzinības. Un mūs – jelgavniekus – allaž pārņem tāda īpaša sajūta, ikreiz uz skatuves kādā koncertā ieraugot savējos – Renāru Kauperu, Jānis Jubaltu, Māri Mihelsonu, Kasparu, kā arī Ingaru Viļumu.

Un tieši tāpēc, sarunu ciklam „Cepums ar slavenību” jo lielāks prieks un gods uz sezonas noslēguma tikšanos neformālā gaisotnē aicināt iemīļotās „Prāta vētra” pozitīvo un iedvesmojošo ģitāristu – Jāni Jubaltu.

Sarunu cikls „Cepums ar slavenību” vienu reizi mēnesī tika veidots ar mērķi radīt jauniešiem iespēju iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises. Sezonas laikā – no rudens līdz pavasarim – uz neformālām sarunām pie tējas un cepumiem jauniešiem bija iespēja tikties ar radošo profesiju pārstāvjiem – Dailes teātra aktieri Gintu Andžānu, „Jaunās Talantu fabrikas” 3. vietas ieguvēju – būvinženieri Edgaru Gustu, brīvmākslinieku Kašeru (Kasparu Blūmu – Blūmani), populārā jauniešu žurnāla „Sīrups” galveno redaktori Lauru Lauzinieci. Par sava biznesa uzsākšanu, veidošanu un attīstīšanu stāstīja gaismas virteņu uzņēmuma „Cherry picking” īpašnieces Egija Taube un Līva Līgante, kā arī youtube kanāla veidotājs Uģis Polis. Visbeidzot ar sporta aizkulisēm jauniešus iepazīstināja stunteris jeb ielas motocikla triku meistars no Ghetto games family – Lauris Klēbahs.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva” un reklāmas un dizaina studiju „212”.

 

 

CEPUMA SEZONU NOSLĒDZ “PRĀTA VĒTRA” ĢITĀRISTS JĀNIS JUBALTS

Šis grupai «Prāta vētra», kuras pirmsākumi meklējami Jelgavā, ir divdesmit piektais pastāvēšanas gads – izdoti 14 albumi, ar koncertiem apbraukāta puspasaule, nopelnītas pietiekami daudz naudas, lai atļautos videoklipa filmēšanai iztērēt apmēram 35 000 eiro, bet mēģinājumos joprojām tiek ievērta stingra disciplīna un par katru nokavēto minūti jāmaksā viens eiro. «Es šogad esmu samaksājis 25 eiro,» atzīst grupas ģitārists Jānis Jubalts, piebilstot: gada beigās par sakrāto kavējuma naudu tikšot rīkota ballīte.

Pilnu rakstu par sarunu ciklu “Cepums ar Slavenību” kopā ar Jāni Jubaltu lasi te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/kultura/jubalts-par-meginajumu-kavesanu-samaksajis-25-eiro

Saturs tiek aizsargāts.