Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

KAŠERS jeb Kaspars Blūms- Blūmanis un LAURA LAUZINIECE

CEPUMS AR SLAVENIBU_Kashers un Sirups_plakats2_2014CEPUMS AR SLAVENĪBU – sarunu cikls ar radošām un iedvesmojošām personībām – šoreiz sevi piesaka jauniešu neformālajā konferencē jeb NeKONFERENCĒ – 4. aprīlī ZRKACā. Uz sarunām par radošumu, darbu ar slavenībām, publicitāti un stilu aicināts brīvmākslinieks KAŠERS jeb Kaspars Blūms- Blūmanis un populārākā jauniešu žurnāla Latvijā galvenā redaktore LAURA LAUZINIECE.

Sarunu cikls „Cepums ar Slavenību”, kas tiek organizēts vienu reizi mēnesī, savu marta mēneša tikšanos nolēmis padarīt vēl krāšņāku un personībām bagātāku, rīkojot ar nelielu nobīdi no marta mēneša vienlaicīgi ar „NeKonferenci” jeb neformālo konferenci jauniešiem 4. aprīlī. Tā kā iemesls gana nopietns, tad arī gaidāmajā cepuma tikšanās būs dubultpriecīga – vienas slavenības vietā – divas.

Pulksten 16:20 tikšanās ar populārākā jauniešu žurnāla Latvijā – SĪRUPS galveno redaktori LAURU LAUZINIECI. Ikmēneša žurnāls SĪRUPS vienmēr cenšas dzīvot ar skatu nākotnē, vēstot par nākamā mēneša pasākumiem, jaunākajām aplikācijām, kino notikumiem un singliem. Tas ir jauniešu žurnāls, kas raksta par stilu, neparastākajiem Latvijas un ārvalstu slavenībām un notikumiem, jaunākajiem kosmētikas trendiem, par stilīgo interjerā, iedvesmas avotiem un jauniešu attiecībām. Kopā ar Lauru Lauzinieci būs iespēja uzzināt, kā top SĪRUPS, kāda ir to veidotāju,žurnālistu dienas kārtība, triki, joki un grūtības.

Savukārt pulksten 17:10 cepuma viesis būs brīvdomātājs un brīvmākslinieks KAŠERS. Viņš Latvijā lielāku atpazīstamību ieguvis, piedaloties televīzijas talantu šovā “Okartes skatuve 2”, kā arī sabiedrības uzmanību izpelnījies ar ekstravagantu ģērbšanās stilu. Kašers ir talantīgs dziedātājs, gleznotājs, pasākumu vadītājs, stilists, oriģinālu TV klipu un fotosesiju veidotājs. Par radošumu, talantu, profesiju – brīvmākslinieks sarunās kopā ar KAŠERU.

Un vēl kāds pārsteigums! Šoreiz visiem sarunu cikla „Cepums ar Slavenību” viesiem un „NeKonferences” dalībniekiem būs unikāla iespēja pirmajiem apskatīt krāšņo fotogrāfiju izstādi TRAKIE PUTNI, kas tapusi žurnālam SĪRUPS sadarbībā ar KAŠERU un citiem Latvijā profesionāliem fotogrāfiem, māksliniekiem. Stila fotogrāfiju izstādē jaunieši redzami kā putni – pilni enerģijas, krāšņuma un unikāla rakstura. Pārējiem jelgavniekiem izstāde TRAKIE PUTNI būs skatāma T/C Pilsētas Pasāža no 22. aprīļa.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”.

Saturs tiek aizsargāts.