Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

LAURIS KLĒBAHS

LAURIS KLEBAHS_plakats_2014CEPUMĀielas moču triku meistars LAURIS KLĒBAHS

Sākoties vasaras motociklu sezonai un pirmajam Austrumeiropas čempionātam stuntridingā “Ghetto streetbike freestyle”, ko organizē lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība Latvijā “Ghetto Games”, sarunu cikls CEPUMS AR SLAVENĪBU ceturtdien, 8. maijā pl. 17:00 bistro SILVA piedāvā tikšanos ar ielas motociklu freestyle triku meistaru Latvijā un čempionāta dalībnieku – LAURI KLĒBAHU.

Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” mērķis ir radīt jauniešiem iespēju tuvāk iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises neformālā gaisotnē. Pirmo reizi sarunu cikla laika jauniešiem tiks dota iespēja atklāt profesionālā sporta aizkulises.

Stantraidings ir ielas motociklu freestyle jeb triku izpildīšana ar ielas motociklu. Šobrīd šis ir jaunākais un vismazāk pārstāvētais moto sporta veids pasaulē un Latvijā. Jelgavnieks Lauris Klēbahs agrāk nodarbojies ar basketbolu, tad 11 gadus ar mototriālu, bet nu jau 6 gadus ir kaislīgs stantraidinga pārstāvis. Vasarās Lauris joprojām ar prieku pabraukā ar triāla motociklu, ko izmantos arī jaunajos šovos, bet ziemās – ar krosa moci. Kopā ar stuntraidinga „ tēvu” – Jāni Rozīti regulāri veido šova programmas ar jauniem, neredzētiem un dzīvībai bīstamiem trikiem gan pašmāju pilsētas svētkiem un ballītēm, gan šova programmām ārpus Latvijas. Pagājušajā gadā ar lieliem panākumiem šovu programmas izrādītas Sibīrijā kurās piedalījās arī abu stuntfighteru sievas. Taču šīs sezonas viens no lielākajiem pasākumiem būs gaidāmais Ghetto family organizētais “Ghetto streetbike freestyle” – pirmais Austrumeiropas čempionāts Latvijā, kas no 9. līdz 10. maijam norisināsies Rīgā.

Tiekamies ceturtdien, 8. maijā plkst. 17:00 bistro SILVA (Driskas iela 7) konferenču zālē! Ieeja bez maksas.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”.

 

Saturs tiek aizsargāts.