Nātre rada “Gada nestandarta pasākumu Latvijā”

Nātre rada “Gada nestandarta pasākumu Latvijā”

Un ziniet ko? Esam neizsakāmi gandrīti, ka mūsu trakās idejas un mīlestība pret kino tiek novērtēta arī Latvijas mērogā. Vakar atgriezāmies no koncertzāles “Lielais Dzintars” Liepājā, kurā tika sumināti izcilākie pasākumi 2018. gadā ceremonijā – “Pasākumu gada balva 2018”. Mums, “Nātrēm” – sudraba medālis, nominācijā “Labākais nestandarta pasākums 2018. gadā” par mūsu ēdnīcas šedervu – “Kriminālā Ekselence ēdnīcā”.

Apbalvojumam pieteiktie pasākumi tika izvērtēti, sākot no to idejas līdz tehniskajam plānojumam, kā arī katrs pasākums bija jāprezentē žūrijai klātienē. Un tā nu mūsu 2018. gada augustā un septembrī radītais pasākums “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ”, kur ar prieku izrādījām “Kriminālās ekselences fonds” filmu, garšojām rasolu leģendārajās Lauktehnikas ēdnīcas telpās un tikāmies ar filmas veidotājiem, lai no pirmavotiem izzinātu filmas tapšanas aizkulises. Lieki piebilst, šī bija unikāla pievienotā vērtība ēdnīcai, kas darbojas jau 45 gadus, bet atvērta vien 2,5h dienā, skatīt filmu, kas tapusi bez profesionālu aktieru dalības, un tērpties krimināli autentiskā stilā … Tas noteikti nevarēja palikt nenovērtēts, izkonkurējot 500 citas filmas izrādīšanaas vietas Latvijā līdz tam! No sirds pateicamies mūsu sadarbības partneriem – SIA “Elektra” un Kriminālās Ekselences fonds par sadarbību, kā arī ikvienam, jo sevišķi mazajām un lielajām “Nātrēm”, kas idejai noticēja un palīdzēja tai tapt par GADA NESTANDARTA NOTIKUMU LATVIJĀ!

“Pasākumu gada balvu 2018” par izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) pasniedz kopš 2010. gada ar mērķi izcelt un godināt augstvērtīgu un kvalitatīvu pasākumu organizatorus, kā arī informēt sabiedrību par pasākumu nozari, tās aktualitātēm un sasniegumiem. Šogad balva tiks pasniegta 22 kategorijās, katrā izvirzot trīs pretendentus.

No sirds apsveicam mūsu cīņu biedrus jelgavniekus – JPPI “Kultūra” – par saņemtajām nominācijām “Labākais Latvijas festivāls” (izvirzīts 20. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls) un “Labākais simtgades pasākums novados” (multimediālais uzvedums “Četri prezidenti”).

©  KMC Nātre, foto 2019

Saturs tiek aizsargāts.