“Nātre” pārstāv LSUA British Council Latvija partneru pasākumā

“Nātre” pārstāv LSUA British Council Latvija partneru pasākumā

Ceturtdien, 2019. gada 21. martā, KMC “Nātre” dibinātājai un sociālās uzņēmējdarbības vēstniecei Latvijā, Dacei Indrikai bija patiess prieks pārstāvēt Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, ikgadējā British Council Latvija projektu partneru pasākumā Rīgas cirkā, kuru, ar savu klātbūtni, pagodināja arī  Lielbritānijas vēstnieks Latvijā – Kīts Šenons. Kopīgi atskatījāmies, ko esam paveikuši, sasnieguši 2018. un 2019. gadā un kurp dodamies nākotnē.

Pasākuma pirmajā daļā, Dace Indrika vēstīja par Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vēstnieka tīkla aktivitātēm,  izskanēja pieredzes stāsti par festivāla “KOMĒTA”  pieredzes, kas notikušas ar British Concil Latvija atbalstu. Bet otrajā daļā  – darbseminārs, kur kopā ar Lielbritānijas ekspertēm mācījāmies vērtēt projektu ieguvumus sabiedrībai kopumā. Noslēgumā – brīnišķīga iespēja iepazīt Rīgas Cirka aizkulises piedzīvojumu ekskursijā – izrādē “Brīnuma skartie” kopā ar Kvadrifons komandu.

Un mēs no sirds pievienojamies Rīgas Izglītības inovāciju centra sacītajam: “Šis pasākums bija viens no retajiem, kurā sajutām to, ka Latvijā dzīvo un darbojas cilvēki, kuri nav “sadalīti tikai pa savām jomām”, bet darbojas kopīgam cilvēku labumam – dzīvot un strādāt kopā tā, lai pašiem prieks un gandarījums jau šodien, un mūsu bērnu labākai nākotnei arī ‘lauks tiek apsēts’. Paldies British Council Latvija par neparasto un nepiespiesto atmosfēru, supergaršīgajām uzkodām un radīto iespēju satikties ar mūsdienīgiem darītājiem.

© Oskars Briedis, foto

Saturs tiek aizsargāts.