Nātre rīko PROFESIJU GADATIRGU Ikšķilē!

Nātre rīko PROFESIJU GADATIRGU Ikšķilē!

Ikdienas var lasīt simtiem lappaspušu žurnālu rakstu, interneta satura, uzklausīt skolotājus un vecākus, tomēr nekas nespēj aizstāt īstu satikšanos ar PROFESIJAS PĀRSTĀVI, ko satiec klātienē!

Mums, Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija patiess prieks radīt īstu PROFESIJU GADATIRGU Ikšķiles vidusskolā, jo vairāk nekā 300 skolēniem interaktīvā un aizraujošā veidā bija iespēja iepazīt 5 dažādas profesijas, uzdot savu jautājumu, mainīt stereotipus vai iemīlēties šajā jomā! PALDIES visiem ekspertiem par aizraujošiem stāstiem un brīnišķīgu darbošanos – ŠEFPAVĀRAM un Color Pasta zīmola radītājam Arno Polītim, VIDES PIEEJAMĪBAS EKSPERTAM Ilzei Makarovai -Makaronokai, FOTOGRĀFEI un MULTI MEDIJU MĀKSLINIECEI Lindai Strautai Brauerei, FLORISTEI Santai Polītei, VIZĀŠISTEI – STILISTEI Agnesei Anstrātei  un KULTŪRAS PRODUCENTEI Dacei Indrikai. PALDIES Ikšķiles 5.-7. klases skolēniem par uzmanīgo klausīšanos un fantastiskajai karjeras konsultantei Santai Tuhermai par satikšanos!

Mūsuprāt, tas ir pats galvenais – saprast, vai tiešām tas ir tas, ko GRIBI vai pavisam noteikti NEGRIBI darīt savā nākotnē!!! Tāpēc ir tikai viens galvenais jautājums – kas ir TAVA sapņu profesija?

P.S.
Ja vēlies, lai arī Tavā skolā notiek PROFESIJU GADATIRGUS, sazinies ar mums! Mēs noteiktii radīsim “Nātrīgu” pasākumu arī Tavai skolai un medīsim profesijas kopā! 

© KMC Nātre, FOTO 2019

 

Saturs tiek aizsargāts.