Sestdien – Sirds veselības diena Jelgavā

Sestdien – Sirds veselības diena Jelgavā

Lai aktualizētu sirds veselības jautājumus, sestdien, 14. maijā ikviens jelgavnieks aicināts piedalīties Sirds veselības dienas aktivitātēs Raiņa parkā. Ieeja pasākumā bez maksas.

Trīs stundu garumā no pulksten 11:00 līdz 14:00 ikviens aicināts piedalīties pasākumā, kura mērķis ir vērst uzmanību uz sirds veselību, kā arī veicināt sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Sirds veselības dienā Jelgavā ar lekcijām viesosies kardiologs Andrejs Ērglis un kardioloģe Marina Kovaļova. Visa pasākuma laikā būs iespēja noteikt holesterīna un cukura līmeni asinīs ar eksprestestiem, veikt ķermeņa masas analīzi ar bioimpedances svariem.
Dienas vidū, no pulksten 11:00 “ParSirdi.lv” nodrošinās asinsspiediena un pulsa mērījumus, bet par to rezultātiem konsultēs jaunie mediķi. Apmeklētājiem būs iespēja baudīt veselības kokteiļus, kā arī savu sirdi stiprināt dažādās sportiskās aktivitātēs.

Visas aktivitātes Sirds veselības dienas laikā ir bez maksas. Vairāk informācijas: www.jelgava.lvwww.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Sirds veselības dienu Jelgavā organizē Jelgavas valstspilsēta sadarbībā ar “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde” un Kultūras un mākslas centrs “Nātre”. Pasākumu atbalsta pacientu biedrība “ParSirdi.lv” un Jelgavas poliklīnika. Tas īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Saturs tiek aizsargāts.