Sarunu festivāls “LAMPA” – arī Jelgavā! (FOTO)

Sarunu festivāls “LAMPA” – arī Jelgavā! (FOTO)

Esam no sirds gandarīti un pateicīgi ikvienam, kas palīdzēja tapt pirmajai Sarunu festivāla “LAMPA” kopā skatīšanās vietai Jelgavā.

Līdz festivāla mērogiem Cēsīs, protams, vēl tālu, tomēr ar kaut ko ir jāsāk, vai ne? Jo sarunām ir nozīme! Tāpat arī satikties, sadarboties un ieklausīties vienam otrā ir jāmācās.

Liels prieks, ka sarunu festivāla “LAMPA” 1. jūlija tiešraides mums izdevās atsvaidzināt ar “dzīvu” diskusiju klātienē! Tādēļ sirsnīgs paldies visiem diskusiju dalībniekiem un moderatoriem.

Mūsu sarunu festivāls “LAMPA” Jelgavā tika atklāta ar diskusiju “DEMOKRĀTIJA. KULTŪA. POLITIKA.”

Tajā par runājām par aktuālo sabiedrībā, politikā, kultūrā. Par spēju pieņemt atšķirīgo darbā, personībās, procesos. Par cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Par kultūras un mākslas daudzveidību. Par to, kā katrs no mums spēj ietekmēt lokālus un globālus procesus.

Paldies diskusijas moderatorei Dacei Indrika, KMC Nātre dibinātājai un vadītājai, kā arī dalībniekiem par pozitīvo un interesanto sarunu:
Uldim Dūmiņam – Zemgales NVO Centrs vadītājam, līdzdalības ekspertam
Stellai Valbergai – “Branku brančotava” kultūras dzīves veidotājai un vadītājai
Gatim Justovičam – Basketbola kluba “Jelgava” galvenajam trenerim un Jelgavas BJSS treneris
Ilzei Makarovai – Makaronokai, Latvijas neredzīgo biedrības JTO vadītājai, vides pieejamības ekspertei

Protams, tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām rudenī, nevar nerunāt par aktuālo. Tādēļ paldies par interesanto diskusiju “KAM MAN TĀ POLITIKA?” un moderātorei Evitai Zaķei – Pīlēģei, kultūras pētniecei un LKA LKK direktores vietniecei studiju darbā, kas šo jautājumu izlocīja un aplūkoja no dažādiem skatu punktiem. Paldies erudītajiem diskusijas dalībniekiem:
Mārtiņam Daģim – juristam, Jelgavas valstspilsētas domes deputātam
Mikam Vilnim – vēsturniekam, skolotājam, mūziķim
Amandai Siliņai – Privātā pirmsskolas izglītības iestādes “Mācos mācīties” vadītājai

Sirsnīgs Paldies “Pagalms Academia 5” par lielisko uzņemšanu, kā arī biedrībai “BJMK” par tehnisko, gaismas un skaņas nodrošinājumu.

Lai LAMPA kvēlo arī Jelgavā citugad!

Tādēļ sirsnīgs sveiciens sadarbības partneriem – fonds atvērtai sabiedrībai “Dots” un Zemgales NVO Centrs par šiem mazajiem demkokrātijas un sarunu svētkiem Jelgavā!

 

 

 

Saturs tiek aizsargāts.