IEPAZĪSTI PROFESIJU!

IEPAZĪSTI PROFESIJU!

Mums –  Kultūras un mākslas centram “Nātre” –  ir  patiess prieks piedāvāt unikāli izstrādātas kajeras izglītības programmas, kas sniedz iespēju interaktīvā un radošā veidā iepazīt dažādas jomas, profesijas un personības vienuviet!

PROFESIJU GADATIRGUS ir pasākums apmēram 3h garumā dažāda vecumposma skolniekiem, jauniešiem interaktīvā un aizraujošā veidā iepazīt 5 dažādas profesijas, satiekot jomas pārstāvjus un  uzdodot savu jautājumus klātienē.

Profesiju izvēles tiek saskaņotas ar katru klasi, grupu individuāli vai piedāvātas no KMC Nātre puses.
Iespējams organizēt piedāvājumu konkrētam vecumposmam, klasei, klašu grupai (piemēram, 5. – 7. klases, vidusskolēni, utml.) pēc tēmas (māksla, kino, veselība, sports, u.c.) vai miksējot dažādus virzienus. Programma tapusi sadarbībā ar karjeras konsultanti S.Tuhermu.

PROFESIJU MEDNIEKI – karjeras pasākums, kura laikā jauniešiem iespēja padziļināti iepazīt vairākas profesijas vienuviet. Karjeras pasākuma laikā moderatora vadībā tiek izstrādāts profesiju tops un audzēkņi sadalīti inerešu grupās, lai detalizēti apmēram 40 minūšu laikā izpētītu konkrētas profesijas aizkulises, tiekoties ar jomas ekspertu. Pēcāk notiek pasākuma analīze un rezultātu prezentācija grupās. Nereti gaidāms arī kāds pārsteigums no organizatoriem!

Pasākumu datumi, laiki, skolēnu/grupas lielums un profesiju izvēles tiek saskaņotas indivuduāli.

Galvenā pasākumu jēga ir rast atbildes uz jaunietim aktuālo jautājumu: vai tiešām tas ir tas, ko GRIBU vai pavisam noteikti NEGRIBU darīt savā nākotnē, un KAS ir MANA sapņu profesija?

Ja vēlies, lai arī Tavā skolā notiek PROFESIJU GADATIRGUS, sazinies ar mums!
Mēs noteikti radīsim “Nātrīgu” pasākumu arī Tavai skolai un medīsim profesijas kopā, lai arī Tu zini, kas ir TAVA sapņu profesija nākotnē!

Ieskats dažos pasākumos:

PROFESIJU GADATIRGUS
ĒNU DIENA

Saturs tiek aizsargāts.